Jak zdobyć świetną pracę zdalną?

Jesteś we właściwym miejscu!

Praca zdalna otwiera wiele możliwości. Chcesz wygospodarować w ciągu dnia chwilę by spędzić czas z synem? ✅. A może wolisz posiedzieć w Kanadyjskim Parku Narodowym, ponieważ kochasz naturę? ✅. Joga w środku dnia? ✅.

To Ty, już niedługo.

Ale proces rekrutacji na zdalne stanowisko to konkurowanie z całym światem – a przynajmniej jego częścią mówiącą po angielsku.

Nagrałem ten wyjątkowy edukacyjny film napakowany poufną wiedzą by pomóc Ci odpicować Twoje CV i wyróżnić się wśród tysięcy innych kandydatów.

  • Dowiedz się, co dokładnie uwzględnić w CV, by pokazać się jako idealny pracownik zdalny, nawet jeśli nigdy nie pracowałeś zdalnie,
  • Zerknij na swoją mapę do wolności – przetestowany algorytm dla Twojego procesu rekrutacji który zaoszczędzi Ci miesięcy niepewności.

Kim jestem?

Nazywam się Artur i pracuję zdalnie podróżując po świecie od 5 lat. Jestem #1 kontrybutorem Quory na temat pracy zdalnej, współprowadzę podcast i promuję zdalny model pracy, ponieważ wierzę że jest w stanie rozwiązać największe problemy społeczne i środowiskowe przed którymi stoi ludzkość.

Podaj swój email, a wyślę Ci wideo już za moment ?

A w nim:

  • 6 ważnych cech, których firmy zdalne poszukują w kandydatach, o których nie piszą w wymaganiach!
  • Receptura, jak udowodnić, że jesteś pracownikiem ich snów,
  • Dodatkowo: Najlepsze portale Pracy Zdalnej, firmy i dane o wysokości pensji, byś mógł zacząć proces aplikowania już dziś.